0 (546) 773 55 26
info@reklameta.com

 

Video Tasarım

"6 adımda hayalinizdeki videoya sahip olun!" 

 

Reklameta video tasarım hizmeti sayesinde, 6 adımda kolayca bir videoya sahip olabilirsiniz. Video, markanızın ya da projelerinizin müşterilerinizle iletişime geçmenin en şık ve ilgi çekici halidir. Reklameta'nın yaptığı ilgi çekici, eğlenceli ya da heyecanlı gibi temalara sahip birçok video tasarım seçeneği ile müşterilerinize seslenebilirsiniz. 

 

Video tasarım hizmeti almanın 6 kolay yolu:

 

1- Karar Ver

Markanız ya da projeniz için ne tarz bir video arayışı içerisinde olduğunuzu kesin olarak belirleyip, örnek ya da benzer videolar tespit edebilirsiniz. Videonun temel yapısına karar vermenizin ardından bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

 

2- Not Al

Araştırıp, karar verdiğiniz noktaları not alıp, bulduğunuz benzer ya da örnek videoları da notlarınıza ekleyebilirsiniz. Gerekli notları almanızın ardından bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

 

3- Bize Ulaş

Hayal ettiğiniz, not aldığınız yani tüm detaylarını belirlediğiniz videoyu, tam anlamıyla hayata geçirebilmek için hemen bize ulaşın.

 

4- Bize Anlat

Belirlediğiniz tüm ayrıntıları, bütün isteklerinizi, yani videonuzda ne olmasını istiyorsanız hepsini bize en ince detaylarına kadar anlatın. Sabırla dinleyeceğimizden emin olabilirsiniz.

 

5- Ödeme Yap

Müşteri temsilcimizin belirttiği gerekli ödemeyi tamamlayın, siparişi verin ve teslimatı heyecanla bekleyin! Teslimat süresi ve hizmet ücreti isteklerinize göre değişiklilik göstermektedir.

 

6- Dünyaya Seslen

Teslimat gerçekleştiği an videonuzu yayınlayın. İsteklerinizin ve hayallerinizin hayata geçmiş hali ile dünyaya seslenin!

 

Örnek Videolar

 

 

Hemen formu doldur ve bize ulaş!

Bize Ulaşın