0 (546) 773 55 26
info@reklameta.com

Facebook Reklamları 

Pazarlama söz konusu olduğunda, emin olduğumuz iki şey vardır. 

 

  1- Bunu yapmak zorundasın.

  2- Para harcaman gerekiyor. Bazen çok para...

 

Şimdi, yılda 40 milyar doları aşkın miktarda gelir elde eden Coca-Cola için bu maliyet çok önemli olmayabilir.

 

Ancak, ülkedeki 27 milyon küçük işletmeden biri olduğunuzu düşünüyorsanız, muhtemelen pazarlama harcaması yapmak için, maliyeti düşünmeyecek kadar para kazanmıyorsunuz; bu da, reklam bütçenizdeki her kuruşun çok değerli olduğu anlamına gelir.

 

Ee ne yapıyorsun? İlk etapta harcayacak çok şey olmadığında işinizi nasıl pazarlarsınız? Daha da iyisi, bunu etkili bir şekilde nasıl yapıyorsunuz?

 

Bunlar, Reklameta'da her gün cevaplamamız gereken sorular. Müşterilerimizin neredeyse tamamı reklam bütçesini en iyi sonuçlar alacak şekilde değerlendirmek istiyor. Kim istemez ki... Bundan dolayı şu zamanlarda çoğu müşterimize Facebook Reklamları'nı önermekteyiz. 

 

 

Neden Facebook Reklamları? 

 

Bu bölümde, Facebook Reklamları'nı tercih etmeniz için sizlere birkaç neden sunacağız.

 

 

1 - Dilediğiniz Bütçede Reklam Hizmeti Alabilirsiniz

 

Günde 3-5 TL bile harcayabileceğiniz Facebook Reklamları'nda, dilediğiniz bütçelerde reklam hizmetleri alabilirsiniz. 30 gün boyunca 3.000 TL harcamak istiyorum da diyebilirsiniz, 300 TL'de! 

 

 

 

2- Facebook Reklamları'nda Hedefleme Seçenekleri Muhteşem! facebook hedefleme

 

Facebook reklamları, kullanıcıların demografik bilgilerini ve ilgi alanlarını hedef alır. Bu nedenle, reklamlarınız için kitle hedeflemeyi ayarladığınızda size sunulan iyileştirme gerçekten etkileyicidir. Reklamlarınızı tam olarak ne kadar hedefleyebileceğinizi gösteren birkaç harika örnek:

 

   - Bayan giyim ürünleri mi satıyorsunuz? İlgi alanları "alışveriş ve moda" içeren çevrimiçi kadınları hedefleyebilirsiniz. Uygun bir yaş aralığı belirleyin ve davranışsal hedeflemeyi kullanarak ürünlerinizi satın alabilecek potansiyeldeki kadınlara ulaşın!

 

   - Sadece bölgenizde hizmetler mi sunuyorsunuz? Özellikle, bulunduğunuz coğrafi bölgeyi, ister ülke, ister şehir veya köy bölgesi olsun, hedefleyebilirsiniz.

 

 

Ve çok daha fazlası...

 

 

Şimdi Facebook'ta Reklama Başlamanın Tam Zamanı!

 

Hemen bizimle iletişime geç, Facebook Reklamları'nda profesyonel ekibimiz sayesinde en iyi sonuçlara ulaş! Sizleri, en düşük maliyet ile hedeflerinize ulaştırıyoruz.

 

 

iletisimbuton

 

Bize Ulaşın